دوشنبه / ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۰۴۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

نمکدوست رییس انجمن صنفی روزنامه نگاران شد

نمکدوست رییس انجمن صنفی روزنامه نگاران شد
(دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۱

نخستین جلسه‌ی هیات مدیره‌ی جدید و بازرسان انجمن سراسری روزنامه‌نگاران سی‌ام خرداد ماه ۱۴۰۰، در دفتر انجمن برگزار شد.بر اساس رای هیات مدیره، حسن نمکدوست تهرانی به عنوان رییس، داوود محمدی به عنوان نایب رییس، تبسم نمازی به عنوان دبیر و نفیسه زارع‌کهن به عنوان خزانه‌دار انجمن انتخاب شدند.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی انجمن، در ابتدای این نشست که هیات مدیره‌ی سابق انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران هم حضور داشتند، درباره‌ی روند برگزاری انتخابات و حضور پررنگِ اعضا در آن بحث و تبادل نظر شد و در ادامه، مطابق قانون، برای تعیین سِمَتِ اعضای هیات مدیره رای‌گیری شد.

 بر اساس رای هیات مدیره، حسن نمکدوست تهرانی به عنوان رییس، داوود محمدی به عنوان نایب رییس، تبسم نمازی به عنوان دبیر و نفیسه زارع‌کهن به عنوان خزانه‌دار انجمن انتخاب شدند.

همچنین برای روند مطلوبِ اطلاع‌رسانی و ارتباط با اعضا و مخاطبان، داوود محمدی به عنوان سخنگوی انجمن سراسری روزنامه‌نگاران انتخاب شد.

 در پایان این جلسه، هیات مدیره‌ی جدید انجمن از تلاش و کوشش هیات مدیره و بازرسان سابق قدردانی کردند و از آنها درخواست کردند همچنان در کمیته‌های انجمن فعال باشند.

 گردآورنده: الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۲۵۸
(دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید