استان هااستان قزوین

قزوین

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

ذائقه فرهنگی مردم را باید درک کرد
نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان قزوین در نشست 119 شورای فرهنگ عمومی استان گفت: زمانی در کار خود موفق هستیم که ذائقه فرهنگی مردم را درک کرده و مناسب با آن برنامه ریزی کنیم.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۱
سرمایه عظیم اعتماد مردم به نظام را باید صیانت کنیم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین در نشست 119 شورای فرهنگ عمومی استان گفت: برخی تصمیم گیری‌ها و مدیریت‌های ناصحیح موجب ضربه به اعتماد مردم در مورد نظام می‌شود و باید برای صیانت از این سرمایه ارزشمند بیشتر تلاش کنیم.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۲۶
تحقق دولت اسلامی هدف عالی دولت سیزدهم است
دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت، در نشست 119 شورای فرهنگ عمومی استان قزوین گفت: تحقق دولت اسلامی هدف عالی دولت سیزدهم است که رکن اصلی آن اجرای مردم سالاری و مردمی سازی دولت محسوب می شود.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۱۰
از ظرفیت گروه های مردمی باید به شکل احسن استفاده کنیم
بسیاری از نخبگان فرهنگی ما در بدنه دولت قرار نداشته و کارمند نیستند؛ بلکه گروه های مردمی هستند که باید از ظرفیت آنها به شکل احسن استفاده کنیم.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۸:۵۲
برپایی نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آبیک در سال 1401 (شهرستان قزوین)
نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آبیک: در اغتشاشات اخیر شاهد حضور نوجوانان و جوانان در کف خیابان‌ها بودیم . این امر بیانگر این واقعیت است که دستگاه‌های متولی فرهنگ در جامعه، به نقش و وظایف خود خوب عمل نکرده اند.
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
حضور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان قزوین در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت روز فرهنگ عمومی
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان قزوین: ما وقتی فرهنگ های ایمانی، توحیدی، قرآنی و اعتقادی داریم، باید پای آنها بایستیم و ایستادگی کنیم. اما اگر خدایی ناکرده فرهنگی در حوزه اعتقادی و ایمانی نداشته باشیم، در آن زمان خدا باید به فریاد ما برسد؛ چراکه مصداق آیه «اِنّ الاِنسانَ لَفی خُسر» خواهیم بود.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
« قبلی صفحه ۱ از ۱۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو