استان ها

اخبار

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور: ملت بزرگ ایران در آزمون یاری‌­رسانی به آسیب­‌دیدگان بیماری کرونا خوش درخشید
موالی‌زاده در جلسه‌­ای که با حضور برخی از دستگاه‌های ذیربط به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با بیماری کرونا در دبیرخانه این شورا برگزار شد، گفت: ملت بزرگ ایران در آزمون همدلی و یاری­‌رسانی به آن دسته از هموطنان عزیزمان که به علت شیوع بیماری مهلک کرونا دچار مشکلات عدیده­‌ای شده­­‌اند خوش درخشیده و رهنمود­های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جهت اجرای "رزمایش همدلی" و کمک مؤمنانه به ویژه در ماه پر خیر و برکت رمضان به نحو شایسته­‌ای محقق شد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۴۰
پیام تسلیت دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در پی درگذشت حجت الاسلام محمدمهدی صالحی
در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور موالی زاده در پیامی درگذشت آن شخصیت وارسته و اخلاق مدار را تسلیت گفت.
۰۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
بیانیه دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور به مناسبت انتخابات مجلس و خبرگان رهبری
دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیانیه‌ صادر کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
هفتصد و چهلمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع وقف برگزار شد
هفتصد و چهلمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور صبح سه شنبه بیست و نهم بهمن با حضور محمدرضا موالی زاده دبیر این شورا برگزار شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۳۵
پیام تسلیت دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در پی درگذشت عالم جلیل القدر آیت الله طبرسی (طاب ثراه)
دبیر شورای فرهنگ عمومی در پی درگذشت فقیه وارسته آیت الله نورالله طبرسی (طاب ثراه) با صدور پیامی، درگذشت ایشان را تسلیت گفت و اظهار داشت: ضایعه ارتحال عالم ربانی، فقیه وارسته و مجاهد نستوه حضرت آیت الله نورالله طبرسی (طاب ثراه) موجب تأسف و تأثر عمیق فعالان و دست اندرکاران عرصه فرهنگ عمومی گردید.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
بیانیه تفصیلی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور درخصوص «تبیین مؤلفه های مکتب شهید سردار سلیمانی»
در آستانه چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور بیانیه‌ای تفصیلی در خصوص تبیین مولفه‌های مکتب شهید سردار سلیمانی را صادر کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
صفحه ۱ از ۱۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰