استان هااستان آذربایجان غربی
کادر اذ غربی

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

یکصدو سی امین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در محل دفترامام جمعه ارومیه برگزار شد
رییس شورای فرهنگ عمومی استان همچنین افزود: رهبر انقلاب به مسئولان توصیه کردند در همه زمینه ها قوی شوید و به دشمن اعتماد نکنید ، اتحاد ملی را حفظ کنید و بیش از آنکه به فکر رفع تحریم باشید به فکر خنثی کردن تحریم باشید که همه اینها باید مورد توجه قرار گیرد.وی همچنین بر ترویج مباحث دینی و اعتقادی در راستای تقویت حوزه و دانشگاه تأکید کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
جلسات شورای فرهنگ عمومی باید تشکیل و مشکلات و ظرفیت فرهنگی هر استان و شهرستان در آن مطرح و برای آن برنامه ریزی شود.
شورای فرهنگ عمومی هر استان و شهرستان به مانند مجلس و پارلمان فرهنگی است که شخصیت‌های مختلف حقیقی و حقوقی در آن حضور پیدا می‌یابند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
هفتاد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی برگزار شد
هفتاد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با ریاست امام جمعه شهرستان حجت الاسلام شکوری و با حضور فرماندار و دیگراعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۹:۲۵
دیدار فرماندار شهرستان سلماس با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی
علی عسگری در این نشست به نبود سینما در شهرستان اشاره کرد وگفت احداث و راه اندازی این مجموعه میتواند در جذب گردشگری فرهنگی از شهر های اطراف و توسعه فرهنگی شهرستان موثر باشد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۸:۵۴
وحدت حوزه و دانشگاه با تولید علوم انسانی و جامعه شناسی سازگار با فرهنگ انقلاب محقق می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد: وحدت داخلی باید زمینه‌ساز رشد و تعالی نظام و انقلاب را فراهم کرده و همه مسئولان در این زمینه باید وظیفه سربازی خود را ادا کنند.
وی با بیان اینکه تمامی پیشرفت‌ها مرهون وحدت حوزه و دانشگاه بوده،گفت: این وحدت با تولید علوم انسانی و جامعه شناسی سازگار با فرهنگ انقلاب اسلامی محقق می‌شود.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تکاب با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسامی استان
دستور کار برنامه ریزی برای مناسبت های نهم دی روز بصیرت، سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و تبیین شاخصهای مکتب سلیمانی و وظایف دستگاههای فرهنگی از موضوعات مطروحه درا ین جلسه بود.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
صفحه ۱ از ۹ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹

گزارش تصویری

آرشیو
Loading