استان هااستان آذربایجان غربی
کادر اذ غربی

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

دوره سواد رسانه ای ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات خانه مطبوعات استان برگزار شد.
این دوره براساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان به منظور ارتقا سطح سواد رسانه ای مدیران دستگاه‌های اجرایی با موضوع سوادرسانه ای و پیشبرد اهداف سازمانی برنامه ریزی شده است.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندوآب با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی
اولین مولفه در تحقق اقتصاد مقاومتی درون‌زا بودن است و باید از بطن دارایی، اندیشه‌ها و ثروت معنوی و ساختار و فرهنگ بومی بر بحران‌های مالی فایق آمد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماکو
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ماکو به ریاست امام‌جمعه و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، معاون فرماندار و سایر اعضای این شورا با دستور کار سیاست های جمعیتی ابلاغ مقام معظم رهبری در محل سالن اجتماعات امام جمعه شهرستان ماکوبرگزار گردید.
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اسقف اعظم کلیسای شرق آشوری ایران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با تقدیر از همراهی و همکاری همیشگی اقلیت های دینی در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی احترام زیادی برای پیروان ادیان الهی قائل بوده و ما نیز تاکنون با این عزیزان همکاری‌ها و برنامه‌های خوبی داشته‌ایم.
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
نماینده ولی فقیه و رییس شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان غربی در یکصدو سی و یکمین جلسه شورا عدم سواد رسانه ای را بزرگترین
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی با بیان اینکه ایجاد شبکه ملی اطلاعات مطالبه مقام معظم رهبری است بیان کرد : برای مدیریت فرهنگی فضای مجازی این مطالبه را با جدینت از مسئولین کشوری خواهانیم. قریشی با تأکید بر فعالیت بیشتر کارگروه فضای مجازی استان بیان کرد باید اعتبارات فرهنگی به خوبی تزریق شود تا بتوان با کارکردهای فرهنگی مدیریت فضای مجازی را به نحو احسن انجام داد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
یکصدو سی امین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در محل دفترامام جمعه ارومیه برگزار شد
رییس شورای فرهنگ عمومی استان همچنین افزود: رهبر انقلاب به مسئولان توصیه کردند در همه زمینه ها قوی شوید و به دشمن اعتماد نکنید ، اتحاد ملی را حفظ کنید و بیش از آنکه به فکر رفع تحریم باشید به فکر خنثی کردن تحریم باشید که همه اینها باید مورد توجه قرار گیرد.وی همچنین بر ترویج مباحث دینی و اعتقادی در راستای تقویت حوزه و دانشگاه تأکید کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
« قبلی صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »

گزارش تصویری

آرشیو
Loading