استان هااستان آذربایجان غربی
کادر اذ غربی

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

هفتاد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی برگزار شد
هفتاد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با ریاست امام جمعه شهرستان حجت الاسلام شکوری و با حضور فرماندار و دیگراعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۹:۲۵
دیدار فرماندار شهرستان سلماس با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی
علی عسگری در این نشست به نبود سینما در شهرستان اشاره کرد وگفت احداث و راه اندازی این مجموعه میتواند در جذب گردشگری فرهنگی از شهر های اطراف و توسعه فرهنگی شهرستان موثر باشد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۸:۵۴
وحدت حوزه و دانشگاه با تولید علوم انسانی و جامعه شناسی سازگار با فرهنگ انقلاب محقق می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد: وحدت داخلی باید زمینه‌ساز رشد و تعالی نظام و انقلاب را فراهم کرده و همه مسئولان در این زمینه باید وظیفه سربازی خود را ادا کنند.
وی با بیان اینکه تمامی پیشرفت‌ها مرهون وحدت حوزه و دانشگاه بوده،گفت: این وحدت با تولید علوم انسانی و جامعه شناسی سازگار با فرهنگ انقلاب اسلامی محقق می‌شود.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تکاب با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسامی استان
دستور کار برنامه ریزی برای مناسبت های نهم دی روز بصیرت، سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و تبیین شاخصهای مکتب سلیمانی و وظایف دستگاههای فرهنگی از موضوعات مطروحه درا ین جلسه بود.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
تجلیل از پرستاران بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) ارومیه به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار
طی آیینی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به همراه فرماندار ارومیه، به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) ارومیه تجلیل گردید.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۹:۵۰
مقاومت بارزترین مولفه زندگی سردار سلیمانی بود
حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری روز شنبه در آیین سالروز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: سردار سلیمانی در منطقه و کشورهای دیگر نه تنها حضور نظامی بلکه حضور فرهنگی و معنوی داشت چنان که در سوریه مسیحیان نیز در جبهه سردار سلیمانی قرار گرفتند.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
۱ صفحه ۲ از ۱۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰

گزارش تصویری

آرشیو
Loading