استان هااستان آذربایجان غربی
کادر اذ غربی

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

هفته وحدت فرصتی برای بازاندیشی رازهای ویروس اختلافات در جامعه اسلامی است
حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری:در وبینار تخصصی علمای شیعه و سنی هفته وحدت را فرصتی برای بازاندیشی رازهای ویرورس اختلافات در جامعه اسلامی شمرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان غربی با تبریک 14 آبان روز فرهنگ عمومی  تآکید کرد: شورای فرهنگ عمومی از دستاوردهای مهم شورای عالی انقلاب فرهنگی است
۱۴ آبان در تقویم جمهوری اسلامی سالروز تشکیل نهادی است که در تعبیر آن می توان گفت ارزنده ترین گام برای اعتلای فرهنگ جامعه ایران اسلامی است.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تدوام مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی را هموار کرد.
حجت الاسلام خدایاری اضافه کرد: یوم الله ۱۳ آبان و تمامی یوم‌الله های دیگر از سوی دشمنان این مرز و بوم ‌رصد می شود و آنان ثانیه شماری می کنند تا شاهد انزجار ملت ایران از مستکبران نباشند ولی برخلاف تصور آنان اعلام انزجار ملت ایران از استکبار امسال پرشکوهتر از سال های قبل خواهد بود.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
ترویج فرهنگ ازدواج و فرزندآوری مهمترین وظیفه عملیاتی شورای فرهنگ عمومی است
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان‌غربی با اشاره به وظیفه شورای فرهنگ عمومی در قبال افزایش ازدواج و فرزندآوری افزود: وظیفه شورای فرهنگ عمومی، بررسی علل و مشکلات عدم فرزندآوری، تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری و بررسی موانع و تدوین راهکار افزایش ازدواج و فرزندآوری است که با توجه به این امر باید محور جلسات شورا، مباحث فرهنگی در این حوزه باشد.
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
انتخاب مدیران ادارات باید با ویژگی‌های قرآنی همراه باشد
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه استان در پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گفت: انتخاب مدیران ادارات باید با ویژگی‌های قرآنی همراه باشد
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با انتقاد از مهجور بودن آموزش‌های قرآنی در جامعه گفت: انتخاب مدیران ادارات باید با ویژگی‌های قرآنی همراه باشد.
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۴۵
۱۸ هزار مترمربع به فضای فرهنگی آذربایجان‌غربی افزوده می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تالار فرهنگی ارومیه یکی از طرح‌های فاخر دولت در شمال غرب کشور است، گفت: با افتتاح این تالار، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع بر فضای فرهنگی استان افزوده می‌شود.
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۲۹
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰

گزارش تصویری

آرشیو
Loading