استان هاچهار محال و بختیاری
چهارمحال

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال 1402 برگزار شد.
اعضای شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در پنجمین نشست خود در سال 1402 فرآیند اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان و ضرورت گزارش اقدامات عملی و میدانی در خصوص اجرای این قانون و همچنین مشکلات عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرک منظریه شهرکرد را بررسی کردند.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۹:۲۹
برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لردگان در سال ۱۴۰۲
آسیب شناسی مراسمات عزاداری در شهرستان لردگان از مهم ترین مباحث مطرح شده در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لردگان بود که در این جلسه در مورد آن بحث و تبادل نظر گردید.
۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
لایحه عفاف و حجاب با کمک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اصلاح شده و به زودی نهایی می‌شود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقاء و اصلاح لایحه عفاف و حجاب کمک زیادی به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نمود و به زودی این لایحه پس از نهایی شدن در کمیسیون، در صحن مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود.
۲۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد شهرکرد شد
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روز پنج‌شنبه 22 تیرماه وارد شهرکرد شد و مورد استقبال غلامعلی حیدری استاندار و پیام احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.
۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
استاندار: وعده‌های دولت در بخش فرهنگی چهارمحال و بختیاری در حال تحقق است.
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وعده‌های دولت سیزدهم در بخش فرهنگی این استان در حال تحقق است، گفت: امید است با تکمیل، تجهیز و تقویت مراکز فرهنگی، برخی ناترازی‌ها زیرساختی در این حوزه رفع شود.
۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
در مدیریت فرهنگی شیوه نوین حکمرانی را مدنظر داریم و در دولت سیزدهم به دنبال تصدی‌گری نیستیم بلکه به دنبال نظارت، حمایت و
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در مدیریت فرهنگی کشور باید تمامی اقتضائات در نظر گرفته شود، گفت: در مدیریت فرهنگی شیوه نوین حکمرانی را مدنظر داریم و در دولت سیزدهم به دنبال تصدی‌گری نیستیم بلکه به دنبال نظارت ، حمایت و تسهیل‌گری هستیم.
۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸
« قبلی صفحه ۱ از ۱۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو