استان هاچهار محال و بختیاری
چهارمحال

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری : قطعاً یکی از سنت‌های حسنه و دستورات مؤکد اسلام در ماه مبارک رمضان افطاری دادن است و در مصلی امام خمینی رحمه الله علیه هم سال‌ها است که ما این برنامه را همه ساله داریم.
ضیافت افطاری از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، که روزانه هزار پُرس غذای گرم در آشپزخانه مرکزی مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد طبخ و در موقع افطار درب منازل افراد و نیازمندان و روزه‌داران توزیع می‌شود و تا پایان ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار افطاری توزیغ خواهد شد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۲۲
یازدهمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد
ابراهیم شریفی دبیر شورا و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری چهارشنبه (20اسفند1399) در یازدهمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان با تبریک عید سعید مبعث و گرامیداشت روز22 اسفند گرامیداشت شهدا و روز بنیاد شهید گفت: کارگروه‌های تخصصی شورای فرهنگ عمومی فعالند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
دهمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد.
ابراهیم شریفی دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری عصر چهارشنبه (29 بهمن ماه 1399) در دهمین نشست شورا با بیان اخبار فرهنگی یکماه گذشته استان گفت :تصمیم سازی های فرهنگی، نقش بسزایی در رشد و اعتلای فرهنگ استان دارد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۴۷
شورای فرهنگ عمومی کوهرنگ با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل جلسه داد.
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوهرنگ در سال جهش تولید با محوریت موضوع توجه ویژه به خرده فرهنگ ها در جامعه شهرستانی و ساماندهی مراسمات مرتبط با فرهنگ عمومی و موضوع نامگذاری ها سه شنبه (28 بهمن ماه 1399 ) با حضورابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۳۴
هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فارسان در دیماه سال 1399 برگزار گردید.
در هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فارسان مطرح گردید:تشکیل کمیته کارگروه‌های تخصصی فرهنگ شهرستان فارسان تحت نظارت شورای فرهنگ عمومی از برنامه های جدید شورا می باشد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
نشست عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شوری اسلامی با جمعی از فعالان عرصه فرهنگ ، هنر و مطبوعات چهارمحال و بختیاری
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شوری اسلامی و نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد،بن و سامان و همچنین عضو شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در این نشست گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ که به مجلس ارائه شده است ،کل بودجه از ۴۳ درصد رشد برخوردار است و رشد اعتبارات فرهنگی ۲۵ درصد اعمال شده است از این رو با اعمال تغییراتی تلاش شد تا رشد اعتبارات فرهنگی به رشد کل بودجه نزدیک شود.
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو