استان هاچهار محال و بختیاری
چهارمحال

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

پنجمین نشست" کارگروه جنگ نرم " استان چهارمحال وبختیاری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
پنجمین نشست کارگروه جنگ نرم با مسئولیت سپاه قمربنی هاشم (ع) استان با موضوع عفاف و حجاب(از کارگروههای زیرمجموعه شورای فرهنگ عمومی) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در روز سه شنبه (23دی 1399) در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد برگزار شد.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۱
نهمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال 1399برگزار شد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری و نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در نهمین نشست شورا گفت :برگزاری انتخابات سالم در گرو رعایت قانون و اخلاق انتخاباتی است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجن در سال 1399 در محل فرمانداری برگزار گردید.
گاهی با یک تصمیم و پا درمیانی توسط خردمندان جامعه می توان از بروز طلاق یا آسیب در خانواده ها جلوگیری نمود و با احیاء مجامع مردمی و سنتی می توان به مدیریت مشکلات درون خانواده ها پرداخت .
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
فرهنگ مقاومت و ویژگی‌های زندگی سردار سلیمانی به دورانی خاص تعلق ندارند و باید برای تداوم و تبیین این فرهنگ و شاخصه‌ها تلاش کرد و ویژگی شاخص این شهید در طول همه سال تبیین شود.
دبیر شورای فرهنگ عمومی:فرهنگ مقاومت و ویژگی‌های زندگی سردار سلیمانی به دورانی خاص تعلق ندارند و باید برای تداوم و تبیین این فرهنگ و شاخصه‌ها تلاش کرد و ویژگی شاخص این شهید در طول همه سال تبیین شود.تبیین ویژگی‌های شاخص سردار سلیمانی در تمام طول سال تداوم داشته باشد.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
سفر نماینده رهبر انقلاب در چهارمحال و بختیاری به منطقه بازفت و دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ
نماینده ولی فقیه در استان و رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سفر به منطقه بازفت و دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ با حضور در روستاهای رَزگه و لبد با جمعی از مردم این روستاها دیدار و مهمترین مشکلات و دغدغه های این منطقه از جمله وضعیت مساجد و همچنین راه، برق و گازرسانی را بررسی کردند.
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال وبختیاری در سال جهش تولید برگزارشد.
هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال وبختیاری در سال جهش تولید به دبیری ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۸:۵۷
۱ صفحه ۲ از ۵ ۳ ۴ ۵

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو