استان هااستان کردستان
کردستان

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

شورای فرهنگ عمومی تاثیر بسزایی در رفع مشکلات جامعه دارد
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: با سیاست‌گذاری‌هایی که در جلسات شورای فرهنگ عمومی انجام می‌شود، می‌توان بسیاری از مشکلات و مسائل فرهنگی جامعه را رفع کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۹:۴۸
دفاع از بیت‌المال و حق مردم بزرگترین کار شورای فرهنگ عمومی باشد
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: دفاع از بیت‌المال و حق مردم بزرگترین کاری است که شورای فرهنگ عمومی می‌تواند با انجام فعالیت‌های فرهنگی با جدیت دنبال کند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۹:۳۹
رونمایی از پوستر همایش شعر منطقه ای «مرد میدان»
پوستر همایش شعر منطقه ای «مردمیدان» روز چهارشنیه 17 دی ماه جاری در یکصدوششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان با حضور اعضای شورا رونمایی شد
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۹:۳۵
تصویب ۵۰ طرح فرهنگ و هنری در کردستان
دبیرشورای فرهنگ عمومی استان کردستان با اشاره به فعالیت ها و برنامه های حوزه فرهنگ استان در دو ماه اخیر گفت: پرداخت پنج میلیارد تومان به ۶۸۰ طرح فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای و تصویب ۵۰ طرح فرهنگ و هنری استان از جمله فعالیت های انجام شده حوزه فرهنگ کردستان در دو ماه اخیر است.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۹:۱۳
کامیاران به ازای هر یک‌هزار نفر ۳۸ متر فضای فرهنگی دارد
دبیر شورای فرهنگ عمومی کامیاران گفت: با افتتاح سالن آمفی تئاتر روباز کامیاران به ازای هر یک‌هزار نفر سی و هشت متر فضای فرهنگی در کامیاران وجود دارد.
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی از دغدغه های شورای فرهنگ عمومی کامیاران است
فرماندار کامیاران در یکصدوپنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گفت: ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی از دغدغه های شورای فرهنگ عمومی کامیاران است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو