استان هااستان کردستان
کردستان

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

شب شعر قرآنی و مناجات خوانی کریمانه در سنندج برگزار شد
شب شعر قرآنی و مناجات خوانی کریمانه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و با همکاری معاونت فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه استان و دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) در سنندج برگزار شد.
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
شعر و مناجات خوانی در ماه مبارک رمضان، هنری قرآنی است
رئیس شورای فرهنگ عمومی کردستاندر مراسم مناجات و شعرخوانی به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: شعر و مناجات خوانی در ماه مبارک رمضان هنری قرآنی و ماندگار است.
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
برگزاری شب شعر قرآنی و مناجات خوانی کریمانه در کردستان
عضو شورای فرهنگ عمومی کردستان از برگزاری شب شعر قرآنی و مناجات خوانی کریمانه در استان کردستان خبر داد و گفت: این برنامه قرآنی روز هفتم اردیبهشت ماه جاری با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان برگزار خواهد شد.
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
برگزاری برنامه های مذهبی، موجب توسعه گردشگری مذهبی و اقتصاد هنر در پی دارد
دبیر شورای فرهنگ عمومی کردستان با بیان اینکه برگزاری برنامه های حوزه دین از جنبه های مختلف حائز اهمیت است، گفت: برنامه های مذهبی، گردشگری مذهبی و اقتصاد هنر استان را شکوفا می کند.
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
برگزاری نمایشگاه های مجازی با موضوع قرآنی و عترت در کردستان
دبیر شورای فرهنگ عمومی کردستان برگزاری نمایشگاه های مجازی از آثار فرهنگی و هنری با موضوع قرآنی و عترت، مسابقات پیامکی قرآنی تحت عنوان شب‌های رمضان، مسابقه اذان در دو مقطع سنی زیر 16 سال و بالاتر از آن را از مهمترین برنامه‌های آنلاینماه مبارک رمضان در کردستان اعلام کرد.
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
9 فیلم کوتاه قرآنی در فضای مجازی منتشر می شود
مسئول واحد قران و عترت اداره کل فرهخنگ و ارشاد اسلامی کردستان از انتشار ۹ فیلم کوتاه حاوی مجموعه‌های یک تا دو دقیقه‌ای پویانمایی با موضوع قرآن و سبک زندگی اسلامی به مناسبت ماه مبارک رمضان در فضای مجازی خبر داد.
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
« قبلی صفحه ۱ از ۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ بعدی »

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو