استان هااستان تهران
کادر تهران

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

نوش آبادی(نماینده پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی): شورای فرهنگ عمومی، یک نهاد فرا دستگاهی است
نوش آبادی: از آنجایی که شورای فرهنگ عمومی یک نهاد فرادستی و دارای سازوکاری بسیار مهم است و ۴ وزیر و بیش از ۲۰ سازمان و نهاد در آن عضو هستند
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان تهران از «ری» به عنوان «شهر خلاق کتابخوانی» تجلیل کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برای کسب عنوان «شهر خلاق کتابخوانی» تجلیل کرد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
شناسنامه اصلی و مهم مردم شهرستان پیشوا امام زاده جعفر (ع) است
حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا: شناسنامه اصلی و مهم مردم شهرستان پیشوا امام زاده جعفر (ع) است و میطلبد که روز شهادت این بزرگوار که به روایتی در روز 15 جمادی الثانی است در تقویم ثبت گردد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
تهران فقیرترین استان در زیر ساخت های فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: در مقایسه با سایر استان های کشور این استان فقیرترین در برخورداری از زیرساخت‌های فرهنگی است.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) در پیشوا برگزار می گردد
جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا گفت: با توجه به درخواست مسئولان شهرستان، همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) در شهرستان پیشوا برگزار می گردد و به این منظور باید همه دستگاه ها به ویژه شهرداری‌ پیشوا پای کار باشند.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
آئین رونمایی از کتاب فصل شعر و تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
آئین رونمایی از کتاب فصل شعر، تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی و افتتاح نمایشگاه تصویر شاعرانه با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، غلامرضا سپهری استاد و رئیس انجمن خوشنویسان تهران بزرگ و جمعی از شاعران و علاقمندان حوزه شعر و ادب در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳