شنبه / ۸ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۳
سرویس : اخبار ارتباطات اصلی
کد خبر : ۱۵۴۸۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس اخبار ارتباطات اصلی

حضور استاندارقم در دومین جلسه دوره آموزش مقدماتی روزنامه‌نگاری

حضور استاندارقم در دومین جلسه دوره آموزش مقدماتی روزنامه‌نگاری
(شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۱۳

 روزهای آغازین دوره آموزش مقدماتی روزنامه نگاری ویژه اهالی رسانه و خبرنگاران استان قم با حضور سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم همراه شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نقل از سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، به همت این اداره کل و با همکاری خانه مطبوعات، دوره آموزشی مقدماتی روزنامه‌نگاری با حضور اساتید دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روز چهارشنبه 5 بهمن در سالن جلسات تالار فرهنگ و هنر قم آغاز و تا نیمه‌ اسفند به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت.

 این دوره آموزش مقدماتی شامل دروس شیوه نگارش در مطبوعات، تکنیک‌های مصاحبه، خبر نویسی، گزارش نویسی و روابط عمومی می‌باشد و برای اشخاصی که در این دوره شرکت نمایند و در آزمون پایانی آن نمره قبولی را بدست آورند مدرک معتبر پایان دوره توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها صادر می‌شود.

 سیدمحمدتقی شاهچراغی در حاشیه حضور در همایش دهه هشتادی‌ها دهه نودی‌ها در سالن اصلی تالار فرهنگ و هنر با حضور در این کلاس در جریان چگونگی ِ پیشرفت این دوره قرار گرفت.

اولین گام از این دوره با تدریس استاد مهدی توکلیان از اساتید برجسته حوزه رسانه و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم همراه است.

 

 

تعداد بازدید : ۱,۶۴۰
(شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید