سه شنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۱
سرویس : آموزش
کد خبر : ۱۵۳۶۱
گزارشگر : ۲۳۶۹۳
سرویس آموزش
دفتر مطالعات رسانه هاو بسیج رسانه خوزستان برگزار میکند

دوره‌های آموزش خبرنگاری، عکاسی و سواد رسانه‌ای

دوره‌های آموزش خبرنگاری، عکاسی و سواد رسانه‌ای
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۰۱
به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نقل از ایسنا ، مسئول بسیج رسانه استان خوزستان گفت: طی تفاهم نامه‌ بسیج رسانه کشور با دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین دوره آموزش سواد رسانه‌ای، خبرنگاری و عکاسی با هدف آموزش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی و تقویت جبهه رسانه انقلاب و ارتقاء سواد رسانه ای ویژه خبرنگاران استان خوزستان برگزار می‌شود.

سجاد بهمئی شب گذشته، ۱۴ خردادماه در جمع خبرنگاران گفت: فراگیر شدن رسانه در کشور و اهمیت فضای این عرصه به عنوان نگاه پر مخاطب، جامعه شهری و روستایی نقش بسیار مهمی در پدیده های اجتماعی دارد و به همین جهت آموزش افراد در جهت استفاده از این ظرفیت از اهداف اصلی بسیج رسانه می باسد.

به گزارش ایسنا، بهمئی خاطرنشان کرد: بسیج رسانه استان با آگاهی از اهمیت عملکرد رسانه و تاثیر آن بر جامعه، ایجاد شد تا بار تعاملات در این عرصه برای انقلاب اسلامی را بر دوش گیرد.

وی با بیان اینکه ثبت نام این دوره از ۱۵ خرداد ماه آغاز و تا ۲۵ خرداد ادامه دارد، گفت: زمان شروع کلاس‌های آموزش از ۱۰  تیرماه تعیین شده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و طی این دوره  خبرنگاری، عکاسی و کلیات سواد رسانه، آموزش داده می‌شود.

این مسئول ادامه داد: علاقه مندان  به شرکت در این دوره می توانند مشخصات و مدارک خود را به شماره  تماس  ۰۹۹۲۹۷۴۵۶۲۰  ارسال و با تماس ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

مسئول بسیج رسانه استان درپایان از اعطای گواهی رسمی از دفتر مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرکت کنندگان خبر داد.
تعداد بازدید : ۲,۹۸۰
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید