یکشنبه / ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۷
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۳۱۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌کند:

اولین دوره حملات سایبری برای خبرنگاران

اولین دوره حملات سایبری برای خبرنگاران
(یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰) ۰۹:۰۷

دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها اولین دوره حملات سایبری برای خبرنگاران را با حضور مدرسان و متخصصان این حوزه به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، هدف از برگزاری این دوره، ارتقای توانمندی خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌هادر زمینه حملات و تهدیدات سایبری، و مبانی و امنیت فضای تبادل اطلاعات است که طی چهار روز و در قالب دو کارگاه آموزشیبرگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کارگاه « مبانی حملات سایبری برای خبرنگاران» طی روزهای 10و 11 بهمن ماه از ساعت 17تا 19 توسط مهندس سید مجتبی مصطفوی، مؤسس و مدیرعامل آکادمی «هوشمند راوین»؛برگزار می‌شود.

سرفصل‌های اصلی کارگاه « مبانی حملات سایبری برای خبرنگاران» شامل: مقدمه‌ای بر امنیت سایبری، حملات سایبری، جنگ جهانی سایبری، و نهادهای رسمی مسئول امنیت سایبری در ایران؛ و سرفصل‌های کارگاه «آگاهی‌رسانی امنیت سایبری» نیز شامل دروسی چون: آشنایی با اصطلاحات و تعاریف اولیه‌ امنیت سایبری، روش‌های احراز هویت و پیشگیری از حملات مبتنی بر آن، مهندسی اجتماعی و فیشینگ، تهدیدات داخلی، ...، و ایمنی و محافظت از اطلاعات شخصی و سازمانی است که به علاقه‌مندان آموزش داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که حضور در این دوره برای عموم آزاد است.

علاقه‌مندان برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88733306 دفتر مطالعات  و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تماس حاصل نمایند.

لینک نشست:  https://www.skyroom.online/ch/rasaneh.org/neshast

تعداد بازدید : ۲,۳۴۰
(یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰) ۰۹:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید