شنبه / ۱۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۳
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۳۳
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

برگزاری ۲۰ نشست تخصصی درباره موضوعات روز جامعه در "دوشنبه‌های سوهانک"

برگزاری ۲۰ نشست تخصصی درباره موضوعات روز جامعه در "دوشنبه‌های سوهانک"
(شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۵۳

برگزاری ۲۰ نشست تخصصی درباره موضوعات روز جامعه در "دوشنبه‌های سوهانک"

رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه از برگزاری ۲۰ نشست تخصصی با موضوعات مهم روز تا پایان سال ۱۴۰۰ در قالب نشست‌های موسوم به «دوشنبه‌های سوهانک» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات  و برنامه ریزی رسانه ها ازخبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه، دکتر اکبر نصراللهی در نخستین نشست تخصصی دوشنبه‌های سوهانک، خروج از خودحبسی دانشگاه‌ها و کمک به شناخت، تبیین و حل مشکلات کشور را از اهداف اصلی برگزاری این نشست‌ها عنوان کرد و گفت: هر ماه چهار نشست تخصصی و تا پایان سال 20 نشست تخصصی با عنوان دوشنبه‌های سوهانک با موضوعات مختلف روز برگزار می‌شود و استادان، دانشجویان و محققان حاضر در این نشست‌ها، به هم‌آموزی، هم‌افزایی و گسترش نشاط علمی خواهند پرداخت.

رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه به نقش و مسئولیت دانشگاه‌ها در شناخت و شناساندن مسائل کشور و پیش‌بینی چالش‌ها و ارائه راهکارها برای حل مسائل کشور اشاره کرد و افزود: به‌دلایل مختلف در سال‌های اخیر این نقش محدود شده است و دانشگاه‌ها به مسائل مهم کشور توجه کافی نداشته‌اند.

نخستین نشست تخصصی دوشنبه‌های سوهانک با موضوع «بحران جمعیت؛ نقد گذشته و بایسته‌های آینده» برگزار شد و در نشست بعدی که دوشنبه 10 آبان برگزار خواهد شد چالش‌های روابط عمومی‌ها و راهبردهای مقابله با آن با حضور خانم‌ها دکتر صدیقه ببران، دکتر مهدخت بروجردی و داوود زارعیان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان شرکت در نشست‌های تخصصی دوشنبه‌های سوهانک می‌توانند دوشنبه هر هفته از ساعت 14 تا 16 با مراجعه به درگاه https://daanaan.daan.ir با شناسه 17706f8 و گذرواژه 1234 در این نشست‌ها حضور داشته باشند.

گردآوری خبر: الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۱۵۳
(شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید