سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۳
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۷۱۷
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

دعوت از مدیران مسئول برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات

دعوت از مدیران مسئول برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات
(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۳

 دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از آغاز ثبت‌نام از مدیران مسئول رسانه‌ها برای انتخابات هجدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد.

سید علاءالدین ظهوریان با بیان اینکه هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، آبان ماه برگزار می شود، گفت: در اجرای تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون مطبوعات از مدیران مسئول محترم مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های اطلاع رسانی کشور دعوت می‌شود در صورتی که نامزد نمایندگی برای این دوره هیأت نظارت هستند تا پایان وقت اداری شنبه ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ با نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه جامع رسانه های کشور مراجعه و نسبت به ثبت درخواست نامزدی و درج خلاصه ای از سوابق مطبوعاتی و اجرایی خود اقدام نمایند.

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات تاکید کرد: بر اساس فراخوانی که در سایت معاونت مطبوعاتی و نیز به صورت درج آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شده، آخرین مهلت ثبت نام و اعلام نامزدی مدیران محترم مسئول صرفا تا پایان وقت اداری تاریخ مذکور در اطلاعیه بوده و این زمان قابل تمدید نیست.

 انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات، هر دو سال یکبار به منظور انتخاب نماینده مدیران مسئول رسانه های کشور در هیات نظارت بر مطبوعات انجام می شود.

به نقل از : ایرنا

گردآوری خبر:الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۱۷۸
(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید