یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۹
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۶۹۰
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش سواد رسانه ای

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش سواد رسانه ای
(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۹

مهلت ارسال مقالات به سومین همایش ملی سواد رسانه ای و اطلاعاتی تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

به نقل از : ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی همایش، معصومه نصیری ـ دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه ای و اطلاعاتی ـ با بیان اینکه این تمدید در راستای پیگیری پژوهشگران برای نگارش مقاله جهت این رویداد صورت گرفته است، اظهار کرد: شورای راهبری همایش پایان شهریور را آخرین مهلت و آخرین تمدید برای ارسال مقالات تعیین کرد تا ضمن همراهی با نویسندگان مقالات، به چرخه تولید دانش در این زمینه نیز یاری رسانده باشد.

وی تاکید کرد: زمان برگزاری همایش آبان ماه است و در تاریخ برگزاری هیچ تغییری صورت نگرفته است و امید داریم با برگزاری چند پیش نشست و پنل های تخصصی امکان ارائه را برای مقالات برگزیده فراهم آوریم که این پنل ها با حضور پژوهشگران و اساتید و با توجه به شرایط کشور از جهت روند بیماری کرونا یا به صورت مجازی یا حضور حداقلی خواهد بود.

دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه ای و اطلاعاتی یادآور شد: این همایش از درجه علمی ISC برخوردار است و مقرر شده است جوایز در دو سطح علمی ـ پژوهشی و علمی ـ ترویجی به پنج مقاله برتر اعطا شود که مقاله اول سطح علمی ـ پژوهشی، ۳ میلیون تومان، مقاله دوم، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، مقاله سوم، ۲ میلیون تومان، مقاله چهارم، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و مقاله پنجم، یک میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهد کرد.

نصیری اضافه کرد: همچنین در سطح علمی ـ ترویجی، مقاله اول، یک میلیون تومان، مقاله دوم،  ۸۰۰ هزار تومان، مقاله سوم، ۶۰۰ هزار تومان، مقاله چهارم، ۴۰۰ هزار تومان و مقاله پنجم، ۲۰۰ هزار تومان جایزه نقدی دریافت می کنند.

وی از تلاش جهت چاپ مقالات برتر در نشریات علمی ـ پژوهشی و ترویجی کشور خبر داد و ابراز کرد: اگرچه مقالات مطلوب و مناسب دریافتی به شکل رایج تمامی همایش‌ها در مجموعه کتاب مقالات این رویداد به چاپ خواهد رسید، اما تلاش خواهیم کرد که مقالات برتر در نشریات علمی معتبر کشور به چاپ برسد.

این همایش با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط دانشگاه امام صادق(ع) آبان ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس Milconf.ir مراجعه کنند.

گردآوری خبر:الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۲۹۳
(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید