اخبار

تقدیر وزیر فرهنگ از سازندگان نماهنگ «ایراندخت»

تقدیر وزیر فرهنگ از سازندگان نماهنگ «ایراندخت»
🔻وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه امروز شورای فرهنگ عمومی کشور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سیدحسین میرداماد تهیه کننده نماهنگ ایراندخت ؛ فرهاد قائمیان و دیگر سازندگان آن تقدیر کرد.


🔻به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای فرهنگ عمومی کشور، در متن لوح تقدیر محمدمهدی اسماعیلی خطاب به سیدحسین میرداماد آمده است:
 

رسانه جدید

بی­ شک گوهر فرهنگ و هنر این مرز و بوم که جوهرۀ آن ایمان و ان مایه­ اش عشق است با تلاش مداوم و خستگی­ ناپذیر هنرمندان و فرهیختگان این عرصه متجلی شده و تابناک مانده است.

هنر، تجلی عالی­ ترین تعهد انسان برای ترویج معارف دینی و احاطه قلب­هاست و ترنم روح­ انگیز هنر برای به تصویرکشیدن رشادت­ های قهرمانان در طول تاریخ این سرزمین با زبانی موجز و گویا بر جان و دل مردمان و اهالی معرفت در این سرزمین خوش می­ نشیند.

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور ضمن ادای احترام به روح پرفتوح شهیدان و پهلوانان ایران اسلامی، تلاش ارزشمند جناب­عالی برای تهیه و ساخت مجموعه نماهنگ « ایراندخت » که روایت قهرمانانی است که تا پای جان در دفاع از این سرزمین ایستادند را به نمایش گذاشته است، شایسته تقدیر می­ شمارد. امید واثق داریم با حضور هنرمندانی چون جنابعالی نظاره­ گر ارتقاء و تعمیق روز افزون فرهنگ اصیل ایرانی در میهن اسلامی­ مان باشیم.

گفتنی است، نماهنگ ایراندخت که روایت قهرمانان ایرانی از آریو برزن تا شهید سردار حاج قاسم سلیمانی است که تا پای جان در دفاع از "ایران" ایستادند، به تهیه کنندگی سید حسین میرداماد، نویسندگی و کارگردانی آرش آقاجانی و با صدای فرهاد قائمیان به سفارش مرکز بسیج صداوسیما ساخته شده است.

فرهاد قائمیان که در آخرین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را دریافت کرد، شعر نماهنگ «ایراندخت» را دکلمه کرده است

🎥دریافت فایل نماهنگ ایراندخت

 

📌 روابط‌ عمومی و اطلاع رسانی شورای فرهنگ عمومی کشور.
 zil.ink/pcci_ir
🆔 ما را در شبکه های اجتماعی با آدرس @pcci_ir دنبال کنید.
۲ آبان ۱۴۰۲ ۱۶:۲۱