اخبار

* حجت الاسلام حاج علی‌اکبری : شورای فرهنگ عمومی استان‌ها اتاق جنگ مقابله با دشمنان است

* حجت الاسلام حاج علی‌اکبری : شورای فرهنگ عمومی استان‌ها اتاق جنگ مقابله با دشمنان است

حجت الاسلام حاج علی‌اکبری : شورای فرهنگ عمومی استان‌ها اتاق جنگ مقابله با دشمنان است

 

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه دشمنان در اغتشاشات اخیر شکست خورده‌اند، ولی به فرهنگ عمومی جامعه آسیب وارد شد، گفت: اکنون شورای فرهنگ عمومی استان‌ها، اتاق جنگ مقابله با دشمنان در اغتشاشات است.

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری‌ در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر برنامه‌‌ریزی، مدیریت و مهندسی فرهنگ را یکی از رسالت و مأموریت‌های مسئولان دانست و اظهار داشت: اهداف دشمنان در اغتشاشات و فتنه اخیر تخریب ذهن نوجوانان و جوانان نسبت به فرهنگ عمومی جامعه بود.

وی توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و تقویت فرهنگ عمومی جامعه را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: باغبانی فرهنگی از تأکیدات مقام معظم رهبری باید مورد توجه ویژه قرار گرفته شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور جایگاه شورای فرهنگ عمومی را بسیار مهم دانست و افزود: شوراهای مختلفی در جامعه تشکیل می‌شود، ولی شورای فرهنگ عمومی از جایگاه و منزلت ویژه و مهمی برخوردار است.

حاج علی اکبری‌ با بیان اینکه دشمن در تهاجم اخیر و اغتشاشات، به فرهنگ عمومی جامعه حمله کرد، افزود: در تهاجم و اغتشاشات اخیر حوزه امنیتی در سطح پایین بود، ولی عمده حمله دشمن به فرهنگ عمومی جامعه بود.

وی طراحی دشمن در این اغتشاشات را مسموم کردن فضای فرهنگ عمومی جامعه دانست و تصریح کرد: مسموم شدن فضای فرهنگی بسیار خطرناک است که سبب خسارت به بخش‌های مختلف می‌شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه دشمن در این فتنه موفق نبود ولی آسیب به فرهنگ جامعه وارد کرد گفت: با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و بصیرت مردم دشمن در این اغتشاشات شکست خورد، ولی به سبب آسیب وارد شدن به فرهنگ جامعه زنگ خطری جدی برای قشر نوجوان و جوان به صدا درآمده است.

حاج علی اکبری‌ ساده‌انگاری نسبت به عفاف و حجاب جامعه را یک آسیب فرهنگی دانست و بیان کرد: این مهم سبب تخریب خانواده که تار و پود اصلی جامعه است، می‌شود.

وی جایگاه شورای فرهنگ عمومی را در تهاجم دشمن مهم دانست و خاطرنشان کرد: اکنون شورای فرهنگ عمومی استان‌ها، اتاق جنگ مقابله با دشمنان در اغتشاشات است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه دشمن دنبال تسخیر اذهان است گفت: دشمن در اتفاقات اخیر هر چند شکست خورده، ولی برای آسیب‌ها نیاز به ترمیم دارد.


۱۹ شهریور ۱۴۰۲ ۱۲:۱۴