اخبار

استاندار خوزستان:

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و بصیرت هستند

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و بصیرت هستند
خلیلیان نقش خبرنگاران را به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و بصیرت نقشی مهم و حیاتی دانست و گفت: این قشر فرهیخته با قلم شیوای خویش و بیان حقایق و اخبار صحیح در میدان جنگ نرم و جهاد تبیین به مجاهدت پرداخته و با دروغ و یأس و فساد مبارزه می‌کنند.

 «صادق خلیلیان» استاندار خوزستان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیراست»

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جان نباشد جز خبر در آزمون

هرکه را افزون خبر، جانش فزون

 

سوگند به قلم‌های پاک و متعهد که خداوند متعال به آن قسم یاد نمودند. هفدهم مرداد ماه که به مناسبت شهادت مظلومانه خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده امسال با عاشورای حسینی و شهادت سرور و سالار شهیدان و پیام آور آزادگی و روشنگری مقارن گردیده است فرصتی مغتنم است جهت تقدیر و تکریم مقام والای خبرنگار.

 

نقش خبرنگاران متعهد و دلسوز به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و بصیرت نقشی مهم و حیاتی است. این قشر فرهیخته با قلم شیوای خویش و بیان حقایق و اخبار صحیح در میدان جنگ نرم و جهاد تبیین به مجاهدت پرداخته و همواره با دروغ و یأس و فساد مبارزه می کنند و به مردم امید می بخشند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، تقارن عاشورای حسینی و روز خبرنگار را گرامی داشته، توفیق خدمت به مردم شریف و ادامه مسیر آگاهی بخشی و روشنگری برای جهادگران عرصه جهاد تببین از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

 

۱۹ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۷
دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید