اخبار

نماینده ولی فقیه در البرز:

کم کاری ها در حوزه فرهنگی باید جبران شود

کم کاری ها در حوزه فرهنگی باید جبران شود
رییس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه کم کاری ها در حوزه فرهنگی باید جبران شود گفت: وضعیت امروز ما باید خیلی بیشتر از چیزی که شاهد آن هستیم شود.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی عصر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی و رونمایی از نقشه مهندسی فرهنگی کشور برش البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد افزود: یکی از دغدغه های رهبری و دلسوزان نظام و انقلاب مسایل فرهنگی بوده و هست، این در حالی است که انقلاب ما نیز فرهنگی است و بر همین اساس باید در این بخش اقدامات گسترده تری صورت بگیرد.
وی افزود: مقام معظم رهبری از سال ۸۲ در خصوص مهندسی فرهنگی مطالبی را ایراد کردند و اکنون در سال ۱۴۰۱ قرار داریم و پس از سال ها به همت دولت مردمی سیزدهم شاهد فعال شدن شورای فرهنگی در راستای پیاده کردن منویات مقام معظم رهبری هستیم.
نماینده ولی فقیه در البرز وامام جمعه کرج موازی کاری دستگاه های مرتبط را از جمله مشکلات بخش فرهنگی عنوان و تصریح کرد: امروز فضای مجازی به عنوان مهم ترین بخش تولید محتوا تبدیل شده و بر همین اساس باید در این بخش به خوبی دقت و عمل کرده تا بتوان نتایج خوبی به دست آورد.
آیت الله حسینی همدانی ادامه داد: امروز شورای فرهنگی در تمام استان های کشور از جمله البرز راه اندازی شده و این امیدواری بوجود آمده که بتوان مسایل و مشکلات به خصوص در حوزه فرهنگی و اجتماعی را احصا و با یک انسجام و هماهنگی آنها را برطرف کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با اشاره به راه اندازی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور در البرز خاطر نشان کرد: پنج معضل در این استان شناسایی شده که بخش عمده آنها به مسایل اجتماعی برمی گردد.
وی ادامه داد: امیدواریم که با یک عزم جدی و ادامه دار در گام نخست این معضل ها برطرف و در مراحل بعدی نسبت به شناسایی سایر مشکلات اقدام و در راستای حل آنها اقدام کرد.


۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید