اخبار

تجلیل دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از خانواده مرحوم استاد محمد ابوالحسنی

تجلیل دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از خانواده مرحوم استاد محمد ابوالحسنی
سید مجید امامی در مراسم اختتامیه نمایشگاه الگونما با اهدای لوح تقدیر از خانواده مرحوم ابوالحسنی تهیه کننده اثر پویانمایی «دیرین دیرین» و خدمات ارزنده این هنرمند فقید تجلیل کرد.

 

سید مجید امامی در مراسم اختتامیه نمایشگاه الگونما از خانواده مرحوم ابوالحسنی تهیه کننده اثر پویانمایی «دیرین دیرین» با اهدای لوح تقدیراز خدمات این هنرمند فقید تجلیل کرد.

در متن این لوح آمده است:

خانواده محترم استاد شادروان محمد ابوالحسنی

تهیه کننده گرانقدر مجموعه پویانمایی «دیرین دیرین»

 

باسلام و احترام

خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ و فهیم ایران توفیق سترگ در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و هنری و تدام فرهنگ خلاقانه و فداکاری است که از خون شهدای والامقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار مانده است.

هنرمند فقید مرحوم «محمد ابوالحسنی» جزء اولین دسته از هنرمندان پویانمایی کشور است که به مصداق جهادگران عرصه هنر و فرهنگ این مرز و بوم با خلق آثار و شخصیت های ماندگار در زمره خادمان فرهنگ عمومی ایران عزیز باقی خواهد ماند.

در این اثرماندگار (پویانمایی دیری دیرین) شخصیت پردازی هنرمندانه و متعهدانه که مشابه اقدام و رویکرد تخصصی هنری در راستای تقویت صنایع فرهنگی برای نسل امروز و آینده ایران عزیز است به وضوح آشکار وهویدا می باشد.

لذا بر خود وظیفه می دانیم که مراتب تقدیر و سپاسگزاری خویش را از خانواده معزز استاد شادروان محمد ابوالحسنی که با نگاهی ظریف و هنرمندانه به طرح مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی با زبان طنز و قابل فهم برای همه گروه های سنی بوده و هست، اعلام نماییم.

نام نیک و یاد ایشان تا همیشه بر تارک هنر این مرز و بوم باقی خواهد ماند.

 

سید مجید امامی

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور

و رییس نمایشگاه الگونما

۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸
روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید