اخبار

نظام اسلامی با رهبری امام خامنه‌ای با اقتدار در حال پیشرفت است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: با گذشت ۳۰ سال از رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای نظام اسلامی با همان صلابت و اقتدار امام بدون توقف و عقبگرد در حال پیشرفت است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال جاری ضمن تقدیر از حضور پرشکوه مردم آذربایجان در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: حضور مردم به ویژه جوانان در راهپیمایی عظیم روز قدس، دوستان نظام اسلامی و مردم مظلوم فلسطین را خوشحال و دشمنان را عصبانی کرد.

امام جمعه تبریز افزود: مردم ایران اسلامی با درک درست از شرایط کشور و رجزخوانی‌های جدید دشمنان، تهدیدات و زیاده‌خواهی‌های صهیونیسم بین‌المللی را نقش برآب کردند.

وی، در ادمه با اشاره به مراسم‌های باشکوه شبهای قدر گفت: حضور مردم علی‌الخصوص جوانان مومن و انقلابی در مراسم‌ شب‌های قدر بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. در این ایام همه مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی مملو از جوانان بود که در نوع خود بی‌نظیر است.

حجه‌الاسلام آل‌هاشم، با بیان اینکه یکی از مکان‌هایی که شکوه حضور جوانان در آن متجلی بود مصلی اعظم امام خمینی (ره) بود، ادامه داد: با توجه به افتتاح فاز جدید مصلا که ظرفیت این مکان را شش هزار نفر افزایش داده اما باز هم در شب‌های قدر تمام صحن مملو از شب زنده دارانی بود که بخش اعظم آنها جوانان به خود اختصاص داده بودند.

امام جمعه تبریز افزود: جوانان ما با هر سلیقه، گرایش، تفکر و پوششی که دارند در مراسم‌های شب‌های قدر و روز جهانی قدس در صفوفی به هم پیوسته حضوری باشکوه داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی دادگستری و اداره کل زندان‌های استان گفت: در ایام ماه رمضان در ویژه مراسم قرآنی زندان تبریز حضور داشتم که در این مراسم افرادی که شاید جرم‌های سنگینی هم داشتند حافظ قرآن و نهج البلاغه شده بودند و بواسطه آن عفو و تخفیف در مجازات آنها اعمال شده بود.

حجه‌الاسلام آل‌هاشم در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: مراسم سالگرد امام راحل روز دوشنبه از ساعت ۶ تا ۸ بعدازظهر در مصلی اعظم امام خمینی (ره) با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی برگزار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با یادآوری اینکه همه موفقیت‌های نظام اسلامی را مدیون و مرهون اندیشه‌های والای امام راحل هستیم گفت: حضور آحاد ملت در مراسم سالگرد امام بسیار ارزشمند است.

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید