اخبار

هفتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان‌شرقی برگزار شد

هفتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در هفتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه حوادث بعد از انتخابات در کشور پیامدهای منفی در ابعاد خارجی داشت، گفت: روند شتابزا در حوزه توسعه فناوری صلح آمیز هسته ای قبل از حوادث سال ۸۸ باعث شده بود ادبیات غرب در قبال ملت ایران تغییر کند و در مواضع خود عقب نشینی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: فشار حداکثری و تشدید تحریم ها و باج خواهی در پرونده هسته ای از  پیامدهای بسیار منفی فتنه سال ۸۸ بود که دشمن میخواست با استفاده این حربه ها نظام اسلامی را از بین ببرد.

امام جمعه تبریز افزود: حوادث سال ۸۸ باعث شد دشمن علاوه بر باج خواهی در پرونده هسته ای، با هدف براندازی نظام اسلامی فشار حداکثری و تشدید تحریم ها را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه تحریم های فلج کننده با هدف ایجاد شکاف بین ملت و نظام صورت گرفت، گفت: رییس جمهور آمریکا درست ۲ روز قبل از انتخابات؛ طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب اعتراف کرده بود مشکلات خاورمیانه بدون حضور ایران حل شدنی نیست اما حوادث بعد از انتخابات که طراحان آن در خارج و مجریانشان داخلی بودند دشمن را برای براندازی نظام امیدوار کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: دشمن با سوءاستفاده از شرایط ناآرام کشور فشارها را تشدید و خواهان امتیازات بیشتر از ایران شد.

امام جمعه تبریز با اشاره به حماسه آفرینی مردم در نهم دی ماه گفت: مردم بعد از ۹ ماه به آشوب ها و اغتشاشات پایان دادند و با حرکتی که ۸ دی ماه از تبریز شروع شد نقشه های شوم تمامی اشرار را که امنیت مردم را نشانه گرفته بودند، خنثی کردند‌.

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید