اخبار

ابلاغ پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خانواده امام جمعه شهید کازرون

ابلاغ پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خانواده امام جمعه شهید کازرون
سیدمحمدرضا موالی زاده روز گذشته به نمایندگی از سوی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای فرهنگ عمومی کشور در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند شرکت نمود

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، سید محمدرضا موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور روز گذشته به نمایندگی از سوی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای فرهنگ عمومی کشور در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد خرسند امام جمعه شهید کازرون که با حضور گسترده مردم شهیدپرور این شهرستان و علما و مسئولان استان فارس برگزار شده بود، شرکت نمود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور بعد از مراسم تشییع ، ضمن دیدار با خانواده داغدار آن شهر گرانقدر، مراتب همدردی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را اعلام و پیام تسلیت وی را ابلاغ نمود.

موالی زاده در بیان ویژگی های شهید بزرگوار بیان داشت: حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بود که آثار جراحت های ناشی از حضور مستمر در جبهه ها را بر تن داشت .او شخصیتی علمی، فقهی، مردمی، محبوب و ساده زیست بود و پیوسته در جهت حل مشکلات منطقه تلاش می نمود. این شهید مظلوم پس از انجام مراسم سومین شب از شب های قدر در مقابل منزلش بر اثر اصابت چاقو توسط یک عنصر منحرف فکری به شهادت رسید.

وی ضمن تقدیر از مردم قدردان کازرون اظهار داشت: مردم کازرون با حضور یکپارچه و پرشور خویش در مراسم وداع با این شهید محراب، مراتب تأثر عمیق خود را از این حادثه دردناک نشان داده و با ولایت و روحانیت تجدید پیمان نمودند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید