اخبار

تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ عمومی کردستان به مناسبت گرامیداشت «روز فرهنگ عمومی»

تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ عمومی کردستان به مناسبت گرامیداشت «روز فرهنگ عمومی»
به مناسبت گرامیداشت 14 آبان «روز فرهنگ عمومی» با حضور نماینده ولی فقیه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از سه نفر از بزرگان و فعالان عرصه فرهنگ عمومی کردستان تجلیل و از سال‌ها خدمات آن‌ها قدردانی شد.
 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، به مناسبت گرامیداشت 14 آبان «روز فرهنگ عمومی» با حضور نماینده ولی فقیه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از سه نفر از بزرگان و فعالان عرصه فرهنگ عمومی کردستان تجلیل و از سال‌ها خدمات آن‌ها قدردانی شد.

جلال قلعه شاخانی در مراسم تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ عمومی استان که پانزدهم آبان ماه در دفتر نماینده ولی فقیه در سنندج برگزار شد، با تسلیت فرارسیدن 28 صفر و رحلت پیامبر معظم اسلام (ص) امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) اظهار کرد: با توجه به نامگذاری 14 آبان ماه به نام «روز فرهنگ عمومی» بهره­‌گیری از نقطه نظرات صاحبنظران فرهنگی برای رسیدن به اهداف فرهنگی امری اجتناب ناپذیر است.

 وی با بیان اینکه نخبگان، کارشناسان فرهنگی، صاحب نظران و بزرگان استان نقطه نظراتی در حوزه فرهنگی دارند که بهره گیری از آنها ضروری است، اذعان کرد: شورای فرهنگ عمومی بدون انجام کارهای تخصصی و پژوهشی نمی‌تواند به اهداف مورد نظر برسد و لازمه این کار بهره گیری از نخبگان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها است.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی کردستان از برگزاری همایش تجلیل از فعالان فرهنگ عمومی خبر داد و افزود: قدردانی و قدرشناسی از کسانی که در حوزه فرهنگ عمومی تاثیرگذار بوده اند، ضرورت دارد.

 جلال قلعه‌­شاخانی همچنین به برگزاری همایش سبک زندگی اسلامی در استان اشاره کرد و افزود: در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی، همایشی با حضور صاحبنظران و اعضای شورای فرهنگ عمومی استان پیش بینی شده است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال شاهد برگزاری این همایش باشیم.

 در پایان این مراسم از آقایان بهروز خیریه، بیات و روشن با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.


تجلیل از خادمان فرهنگ عمومی  

 
تجلیل از خادمان فرهنگ عمومی
تجلیل از خادمان فرهنگ عمومی

۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳
روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید