اخبار

با هدف پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری همایش ملی سبک زندگی 14 و 15 آذر ماه برگزار می شود

با هدف پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری  همایش ملی سبک زندگی 14 و 15 آذر ماه برگزار می شود
همایش ملی سبک زندگی در راستای پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فراهم نمودن بستری مناسب به منظور برقراری تعامل و به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران و مسئولان فرهنگی کشور 14 و 15 آذر ماه در هتل لاله تهران برگزار می شود.

 

همایش ملی سبک زندگی در راستای پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فراهم نمودن بستری مناسب به منظور برقراری تعامل و به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران و مسئولان فرهنگی کشور 14 و 15 آذر ماه از ساعت 8:30 الی 17 در هتل لاله تهران برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری همایش ملی سبک زندگی، حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین شاهمرادی، دبیر شورای فرهنگ عمومی با اعلام این خبر، درباره محورهای پیش بینی شده برای این همایش، عنوان کرد: این همایش با محورهای گفتمان سازی و بررسی ابعاد موضوعی و راهکارهای عملی اصلاح و تقویت رفتارهای عمومی در زندگی روزمره برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برگزاری همایش ملی سبک زندگی به دنبال بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اهمیت موضوع سبک زندگی اسلامی - ایرانی، همچنین اجرای اصول سیاست های فرهنگی کشور با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان ها پیش بینی شده است.

حجت الاسلام شاهمرادی با اشاره به برنامه هایی که برای این همایش در نظر گرفته شده است، توضیح داد: گزارشی از نتایج مطالعات انجام شده درباره ابعاد گوناگون سبک زندگی، برگزاری کارگاه های علمی با موضوع اصلاح و ارتقای فرهنگ عمومی با موضوع هایی همچون قانون مداری و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه های این همایش دو روزه به شمار می آید.

همایش ملی سبک زندگی و اجلاس سراسری فرهنگ عمومی با حضور مسئولان کشور، اساتید دانشگاه ها، پژوهشگران و کارشناسان فرهنگی دستگاه ها و سازمان های مختلف با هدف مشارکت فرهنگی و علمی حضور خواهند داشت.


۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید