اخبار

بازدید دبیر شورای فرهنگ عمومی از نمایشگاه توانمندی­ مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر

بازدید دبیر شورای فرهنگ عمومی از نمایشگاه توانمندی­ مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر
حجت الاسلام والمسلمین سید حسین شاهمرادی، دبیر شورای فرهنگ عمومی عصر امروز از نمایشگاه توانمندی مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر بازدید کرد.
 

در این بازدید دبیر شورای فرهنگ عمومی با همراهی دکتر شاه آبادی، رییس مؤسسه آموزش عالی علمی – کاربردی فرهنگ و هنر، از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کرد.

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر با داشتن 97 مرکز علمی کاربردی و با توان 89 هزار دانشجو در رشته‌های مختلف فرهنگی هنری، امسال دومین نمایشگاه خود را در 9 رشته از جمله هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی، سینما، صنایع دستی، مطبوعات و رسانه، چاپ و نشر، خدمات فرهنگی و تبلیغات، گردشگری، زبان و ادبیات و مد و لباس برگزار کرده است.

 حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی با حضور در غرفه ها و بازدید از آثار ارایه شده، با دانشجویان پیرامون آثار تولیدی، کاربرد رشته­ های تحصیلی آنها در جامعه و موقعیت شغلی دانشجویان پس از اتمام تحصیل آنها گفت و گو کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی در جمع دانشجویان اشاره کرد: باید مراکزی در سطح کشور ایجاد شود تا زمینه معرفی آثار تولید شده توسط دانشجویان فراهم گردد.

 وی همچنین اشاره کرد سایر سازمان­ها نظیر شهرداری هم باید وارد این عرصه شوند تا ضمن معرفی آثار و تولیدات دانشجویان به عموم مردم، بتوانند از ظرفیت و توان آنها نیز بهره لازم را کسب نمایند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی با استقبال از برگزاری این نمایشگاه‌ اظهار امیدواری کرد که همه ساله این نمایشگاه‌ها ادامه پیدا کند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید