اخبار

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: باید در موضع‌گیری‌ها مراقب باشیم که از مسیر خود تخطی نکنیم.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: لبه پرتگاه قرار گرفتن نوعی ضایعه است، آنقدر باید در موضع‌گیری‌های خود دقیق باشیم که از ریل و مسیر تخطی نکنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ۲۵ دی‌ ماه در شورای فرهنگ عمومی چهارمحال‌ و بختیاری، با اشاره به قرار گرفتن در مقطعی حساس، اظهار کرد: حتما باید جلسه فرهنگ عمومی نسبت به شرایط خاص اعلام موضع داشته باشد و موضع خود را به عنوان فرهنگ راسخ، محکم و مقاوم منتقل کند، بنابراین لازم است شرایط خاص امروز به زیبایی درک شود.

وی افزود: آنچه ما به عنوان سربازان عرصه دین و نظام باید نقش‌آفرین باشیم، آن است که هر یک به نوبه خود موضع را مشخص کرده و تزلزلی در این زمینه وجود نداشته باشد، خدایی نخواسته  نباید انحراف در افکار، موضع‌گیری‌ها و نگاه‌ها ایجاد شود.

وی گفت: در تحلیل‌ها مراقب باشیم که جهت و نگاه‌ها ما را از حقیقتی که باید به آن توجه داشته باشیم دور نکند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد:  هر کدام از ما برای خود تحلیل داریم که باید به نوع چگونگی نگاه‌ها و تحلیل‌ها توجه شود که آیا روی ریل حرکت می‌کنیم یا لبه پرتگاه قرار می‌گیریم.

وی ادامه داد: لبه پرتگاه قرار گرفتن نوعی ضایعه است، آنقدر باید در موضع‌گیری‌های خود دقیق باشیم که از ریل و مسیر تخطی نکنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمی نکونام با بیان اینکه به دلیل قرار گرفتن در آستانه انتخابات باید مراقبت انجام شود، تصریح کرد: انتخابات از مسائل بسیار مهم برای کشور است، یکی از مسائلی که دشمنان برای کشور خواب دیده این است که به اشکال مختلف قصد دارند ما را در مقابل یکدیگر قرار دهند، بنابراین لازم است در تحلیل و قضاوت‌ها مواضع به خوبی و درستی دنبال شوند.

وی افزود: امروزه بیش از هر چیزی به وحدت و همدلی نیاز بوده که لازم است همه نسبت به این معنا عنایت عملی و نه شعاری، داشته باشیم، همچنین مراقب باشیم افراد، طیف‌ها و جناح‌ها را مقابل یکدیگر قرار ندهیم و انتخابات به جهت حضور حداکثری مردم و نتایج آن برگ برنده‌ای برای کشور باشد، زیرا لازمه آن این است که در موضع‌گیری‌ها دقت و توجه صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه با اشاره به انتخاب تندیس و یادمان به یاد سردار شهید سلیمانی، تصریح کرد: با تمام فرهنگ‌هایی که در استان وجود دارد باید این تندیس و یادمان در مرکز استان و در مکانی قرار گیرد که به بختیاری‌های استان هم توجه و برجستگی این شهید نیز حفظ شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در ادامه با اشاره به لزوم برگزاری محافل مختلف به منظور یاد این شهید بزرگوار، اظهار کرد: باید این مرحله و حقیقت از تاریخ انقلاب اسلامی زنده بماند و جلسات و محافل مختلفی از سوی ادارات، اصناف و اقشار مختلف در این راستا برگزار شود و همگان در این زمینه مشارکت داشته باشند.

وی تأکید کرد: لازم است این جلسات آرام آرام به منظور زنده نگه داشتن یاد شهید برگزار تا نقشه‌ها و فتنه‌های شوم دشمنان به وسیله این جلسات خنثی شود.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: لازم است قرارگاه فرهنگی زیر مجموعه شورای فرهنگی استان فعال شود تا مطالب و منویات و مسائل فرهنگی استان که مربوط به این شورا است اجرایی، عملیاتی و رصد شوند و به ارتقای فرهنگ کمک کند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید