استان ها

اخبار

صالحی خبر داد: تدوین پیش نویس سند "ترویج فرهنگ مسئولیت اجتماعی- برنامه مقابله با ابعاد بیماری کرونا کووید 19/ شورای فرهنگ عمومی در پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا می تواند تاثیر داشته باشد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برخی پیامدهای بهداشتی و درمانی و همچنین پیامدهای فرهنگی و اجتماعی ناشی از شیوع کرونا، گفت: شورای فرهنگ عمومی می تواند نقش به سزایی در پیگیری پیامدهای فرهنگی و اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا داشته باشد.
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
شورای فرهنگ عمومی به مثابه پارلمان فرهنگی است
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در دیدار عصر روز گذشته وزیر و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون اول رییس جمهور گفت: شورای فرهنگ عمومی کشور به مثابه مجلس و پارلمان فرهنگی است که شخصیت های حقیقی و حقوقی در آن حضور دارند.
۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۱
با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت؛ رونمایی از 17 سند فرهنگ عمومی و فضای مجازی کشور
همزمان با حضور معاون اول رئیس جمهور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 17 سند فرهنگ عمومی رونمایی شد.
۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۰۶
صالحی از نهایی شدن سند ارتقای فرهنگ وقف خبر داد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۷۴۱امین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور از تهیه سند پیش‌نویس وقف خبر داد و گفت: در حال حاضر سندی درباره وقف از سوی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور تنظیم شده است که اهداف، راهبردها، اقدامات، تقسیم وظایف دستگاهی، ساختارها و.... در آن دیده شده است، در این سند سازمان اوقاف و امور خیریه رئیس این کارگروه ملی خواهد بود تا در حوزه‌های مختلف پل ارتباطی بین سازمان‌ها باشد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور: ملت بزرگ ایران در آزمون یاری‌­رسانی به آسیب­‌دیدگان بیماری کرونا خوش درخشید
موالی‌زاده در جلسه‌­ای که با حضور برخی از دستگاه‌های ذیربط به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با بیماری کرونا در دبیرخانه این شورا برگزار شد، گفت: ملت بزرگ ایران در آزمون همدلی و یاری­‌رسانی به آن دسته از هموطنان عزیزمان که به علت شیوع بیماری مهلک کرونا دچار مشکلات عدیده­‌ای شده­­‌اند خوش درخشیده و رهنمود­های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جهت اجرای "رزمایش همدلی" و کمک مؤمنانه به ویژه در ماه پر خیر و برکت رمضان به نحو شایسته­‌ای محقق شد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۴۰
پیام تسلیت دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در پی درگذشت حجت الاسلام محمدمهدی صالحی
در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور موالی زاده در پیامی درگذشت آن شخصیت وارسته و اخلاق مدار را تسلیت گفت.
۰۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
صفحه ۱ از ۱۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰