استان هااستان اصفهان
اصفهان

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

برگزاری پنجاه و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان کاشان
پنجاه و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کاشان با حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان و سایر اعضا برگزار شد.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
تقویت ساختار و اعتبارات شورای فرهنگ عمومی ضروریست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تقویت شورای فرهنگ عمومی به لحاظ ساختار و اعتبارات نیاز ضروری است که امیدواریم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مصوباتی در این راستا مصوباتی برای استان‌ها و شهرستان‌ها داشته باشند.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می‌شود، مجموعه‌های
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درهمایش شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می‌شود، مجموعه‌های مرتبط با وزارتخانه در استان‌ها را همگراتر و هماهنگ‌تر اداره کنیم
.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
استاندار اصفهان مطرح کرد، فرهنگ عمومی شناسنامه گویای فرهنگی و رفتارهای قابل پیش بینی جوامع است.
استاندار اصفهان در همایش شورای فرهنگ عمومی استان گفت: فرهنگ عمومی شناسنامه گویای فرهنگی و رفتارهای قابل پیش بینی جوامع است.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
رئیرئیس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان مطرح کرد، کمیسیون فرهنگی مجلس بر مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان‌ها نظارت کند
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اصفهان گفت: شایسته است که کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از شورای فرهنگ عمومی مراکز استان‌ها بخواهد که مصوبه‌های خود را برای این کمیسیون ارسال کنند و بر این مصوبه‌ها نظارت داشته باشد.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دین اسلام و نظام اسلامی همیشه زنده است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درهمایش شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان گفت: دین اسلام و نظام اسلامی همیشه زنده است از این رو مردم و جوانان باید به این درک برسند که اسلام دین بندگی است.
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو