استان هاچهار محال و بختیاری
چهارمحال

اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است، این کار محور کارهای دیگر است. مقام معظم رهبری(دامۀ برکاتۀ)

اخبار

برگزاری نشست سوم شورای فرهنگ عمومی شهرستان کیار در سال 1399
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار با بیان اینکه وظیفه اصلی شورای فرهنگ عمومی هدف گذاری برنامه ها است، گفت: شورای فرهنگ عمومی از منظر تبیین خط و مشی فرهنگی، نقش مهمی درجامعه ایفا می کند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
پنجمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجن در دفتر امام جمعه برگزار گردید.
در جلسه پنجم شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجن در سال جهش تولید تصویب اساسنامه مجمع خیرین خانواده به سمع و نظر اعضای شورا رسانیده شد و اعضای مجمع خیرین خانواده که طبق رأی گیری انتخاب شده بودند به حضار معرفی شدند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان اردل در سال 1399برگزار گردید
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اردل در تاریخ 25/06/1399 راس ساعت 9:30 با حضور اعضاء در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان اردل تشکیل گردید . دبیر جلسه ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ارائه گزارشی از دو جلسه قبل و قرائت مصوبات و همچنین به بیان موضوعات جلسه در خصوص ارائه راهکار کاهش مصرف مواد مخدر در مجالس ترحیم و جشن ها و تقویت فرهنگ و ایثار و شهادت طراحی و ساخت تابلوهای شهداء و اقدامات انجام شده پرداختند. همتی افزودند که حسین پژمان بختیاری یکی از مخافر ملی در حوزه شعر و ادب محسوب می شود و کارمند پست تلگراف و قرارگاه او شهر دشتک بوده می طلبد با همکاری و هماهنگی درون بخشی یک کار اصولی و اساسی انجام گیرد.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
مدیران در ارائه گزارشات مرتبط با عفاف و حجاب محافظه‌کارانه عمل نکنند
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب در جامعه در بحث گزارش‌دهی و بیان واقعیت‌های جامعه محافظه‌کارانه رفتار می‌کنند، گفت: باید واقعیت‌ها در رابطه با این موضوع بیان شود.
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
اظهار نگرانی رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری از آمار بالای کشفیات مواد مخدر در استان
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه جابجایی مواد مخدر از محورهای فرعی و ترانزیتی استان بسیار زیاد است، گفت: کشف بیش از یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان از ابتدای سال بسیار نگران‌کننده است.
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جهش تولید برگزار شد.
در پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان در سال جهش تولید که به ریاست نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و دبیری ابراهیم شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس، وضعیت عفاف و حجاب و موضوع مواد مخدر در استان بررسی و نقد شد.
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
صفحه ۱ از ۲ ۲

گزارش تصویری

آرشیو

چند رسانه ای

آرشیو