آشنایی با شورامصوباتمصوبات دهه هشتادمصوبات سال 1388بیانیه شورای فرهنگ عمومی در محکومیت هتک حرمت ساحت قدسی حضرت امام خمینی (ره)

 

بیانیه شورا در محکومیت هتک حرمت ساحت قدسی امام خمینی(ره)


این روزها فتنه­ ای عظیم و اقدامی بس ننگین و وقیحانه، قلوب ارادتمندان ولایتمدار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را به درد آورده است. بدخواهان و کینه­ توزان نظام مقدس جمهوری اسلامی که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری مرجع و رهبر عالیقدر جهان تشیع حضرت امام خمینی(ره)، هیچگاه لحظه­ ای از مکر و حیله کوتاهی نکرده­ اند، این بار با هدایت و پشتیبانی مستقیم سران استکبار جهانی، جنایات نابخشودنی خود را با اسائة ادب و اهانت به ساحت قدسی امام راحل قدس الله نفسه الزکیه به فزونی رسانده­ اند. مکری که نتیجه­ اش بی­ گمان و در نهایت نصیب مکاران خواهد شد.

    شورای فرهنگ عمومی کشور ضمن هشدار جدی به فتنه­ انگیزان و آشوبگران مغرض و جاهل، از مسؤولان نظام مقتدر و مظلوم اسلامی، برخورد قاطع با عاملان و شیاطین شکست خوردة جبهة جنگ نرم و مسببان فجایع اخیر و توهین کنندگان به ساحت سرمایة جاودان نظام مقدس اسلامی را انتظار دارد و هم قسم و همراه با امواج خروشان مردم مؤمن و بصیر، تبعیت کامل و تجدید بیعت خود را با رهبر فرزانة انقلاب اسلامی اعلام می­ دارد.

 

شورای فرهنگ عمومی