آشنایی با شورامصوباتمصوبات دهه هشتادمصوبات سال 1385دعوت به حضور مردم در روز جهانی قدس « آخرین جمعه ماه قرآن و صیام» (1385)

دعوت به حضور مردم در روز جهانی قدس « آخرین جمعه ماه قرآن و صیام» (1385)

انقلاب اسلامی ایران امروز بیش از گذشته با حمایت از مظلومان و ستیزه با ستمگران و مجاهدت در راه قسط و عدل اسلامی در قلب‌ها و اذهان عمومی مردم آزاداندیش سراسر جهان رسوخ کرده و بیرق انسانیت و تعالی بشریت را در اقصی نقاط دنیا به اهتزاز درآورده است. اما استکبار جهانی و دشمنان اسلام با ترفندهای سفاکانه سعی بر هدف قراردادن هویت وجودی مسلمانان و مقاومت دلیرانه و شجاعانه آنان را دارند که حملات 33 روزه رژیم اشغالگر قدس به بیروت و دیگر شهرهای لبنان و بروز حوادثی نظیر جنایات قانا، نشان دهنده ترویج تروریسم و زبونی رژیم صهیونیستی است.

 

 

پیروزی دلاورانه و قهرمانانه حزب‌الله لبنان به رهبری سید حسن نصرالله در ایجاد وحدت وتقویت روحیه همبستگی در میان ملل اسلامی تاثیر به سزایی داشته است. شورای فرهنگ عمومی کشور نیز ضمن تبعیت و پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از ملت شریف ایران انتظار و رجای واثق دارد با مشارکت و حضور پرشور خود در برگزاری مراسم روز قدس، الهام‌بخش تداوم و استمرار مبارزه با رژیم صهیونیستی در آزادسازی اولین قبله جهان اسلام باشند.