آشنایی با شورامصوباتمصوبات دهه هشتادمصوبات سال 1385بیانیه شورای فرهنگ عمومی به منظور دعوت از مردم انقلابی مسلمان ایران برای حضور در راه‌پیمایی 22 بهمن 1385

بیانیه شورای فرهنگ عمومی به منظور دعوت از مردم انقلابی مسلمان ایران برای حضور در راه‌پیمایی 22 بهمن 1385

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و استقرار نظام جمهوری اسلامی با رهبری داهیانة حضرت امام خمینی(ره) گام بلندی در جهت تحقق اهداف انبیا(ع) و اوصیا(ع) بود. این انقلاب الهی و مردمی، با پیش رو قراردادن والاترین ارزش‌ها و اصول تعالی بخش انسانی توانست آزادگی و استقلال را به ایران و ایرانیان هدیه کند و الگویی پایدار را برای مستضعفان و حق‌طلبان جهان، به نمایش گذارد و اینک آزادیخواهان در دورترین نقاط جهان، چشم به این انقلاب دارند. مردم ایران اسلامی در دهه فجر امسال، یاد شهیدان و بنیانگذار آن را در حال.ی پاس می‌دارند که از سویی دیگر با تقارن و گرامیداشت حماسه حسینی (علیه السلام) یادآور حماسه‌آفرینی‌های شهدای والامقام محرم 1357 می‌باشد که نشأت گرفته از ظرفیت‌های گران‌سنگ فرهنگ عاشورا است که در قلب ، ذهن و عمل مردم جای دارد. با تأسی از این فرهنگ، که محور اصلی اقتدار جمهوری اسلامی است، ایران را در تمامی عرصه‌های اقتصادی، علمی و فرهنگی منظور نظر امدادهای الهی قرار داده و استکبار جهانی را به چالش کشیده است.

حماسه 22 بهمن امسال تجلی این نصرت الهی است که با همدلی ، وحدت و بیداری و تلاش فرزندان این مرز و بوم، به ویژه در عرصه علمی که دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای نقطه اوج آن است، مهر تأکیدی بر عزم رهبری ، ملت و دولتمردان بر تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی است. بی‌تردید حضور پرشور و آگاهانه ملت مسلمان وانقلابی ایران در راهپیمایی 22 بهمن یادگار جاویدان دیگری از رشادت‌های این ملت حماسه‌آفرین خواهد بود.