آشنایی با شورامصوباتمصوبات دهه هشتادمصوبات سال 1381بیانیه شورای فرهنگ عمومی به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

بیانیه شورای فرهنگ عمومی به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور روزهای شورانگیزی است که از آرمان های والای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نشأت گرفته است. امروز صدای آزادی خواهی انقلاب اسلامی در جهان طنین افکن شده و مردم آزاداندیش چشم به این انقلاب دوخته اند ، انقلابی که شعار استقلال و آزادی در پرتو تعالیم الهی را در جهان پر از ستم سرلوحه خویش قرار داده است.

دهه فجر و طلوع پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سالروز تحقق بزرگترین آرزوی تاریخی ملت ایران یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که پس از قرن ها با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی تحقق یافته و با رهبری خردمندانه حضرت آیت الله خامنه ای و حضور مردم در تمام عرصه ها استمرار دارد. اکنون زمان تلاش برای توسعه و تعمیق اهداف انقلاب اسلامی است و مشارکت مردم در برنامه های دهه فجر ضروری است. شایسته است که نسل جوان با اعتماد به نفس و اعتزاز ملی و مجهز شدن به علم و تدین و دین باوری در جهت حفظ استقلال و ازادی ایران اسلامی بکوشد. بی شک مشارکت و حضور پرشور و افتخارافرین مردم در برنامه های ده فجر که تجلی غیرت ملی ایرانیان است پشتوانه ارزشمندی برای نظام مردمی و مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود. یوم الله 22 بهمن روز احیای هویت ملی و پیام آور صلح و دوستی برای جهانیان است. ضمن اینکه مشارکت پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گامی مؤثر در تثبیت آزادی و استقلال ایران اسلامی است.

 

اداره کل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی