آشنایی با شورامصوباتمصوبات دهه هشتادمصوبات سال 1389بیانیه دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور به مناسبت روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت»

بیانیه دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور به مناسبت روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت»

 
اسلام با ایجاد بنیادی­ترین وحدت ذاتی خود در بین پیروان راستین، انقلاب اسلامی را همچون سدی سدید در مقابل انواع تهاجم بیرونی، سمبل پایداری و مقاومت و نمایشی از اقتدار وحدت گرایانه، به عنوان معجزه بزرگ هزاره سوم تقدیم بشریت نمود تا الگویی باشد برای رهایی از دژخیمان لیبرال دموکراسی و سایر مشارب غیرالهی.
وحدت برگرفته از اخلاق و معنویت مبتنی بر رسالت و امامت زمانی دستخوش تزلزل و تذبذب قرار می­گیرد، که عناصر مؤثر در هم­گرایی ملی دچار آزمایش های گوناگون شوند و با از دست دادن شناخت و بصیرت، هم­چون مهره­ای در خدمت سایت­های دشمنان انقلاب اسلامی قرار گیرند.
تجارب سه دهه مبارک نظام مقدس اسلامی به همراه تاریخ پرتوشه صدر اسلام تاکنون، گویای این حقیقت است که اصالت و عظمت تمامیت اسلام و قامت زیبای حکومت عدالت­گستر اسلامی تنها با وحدت توأم با معرفت و بصیرت آحاد جامعه به ویژه خواص و علی الخصوص خاص الخواص میسر می­باشد و معیار صیانت از «وحدت» و اجتناب از دلشادی دشمنان و موج آفرینی برای خرسندی دوستان انقلاب اسلامی، محک ارزیابی قبولی و یا مردودی اشخاص در آزمون و فتنه های زمانه است.
نهم دی ماه ۸۹ ، نقطه عطف انقلاب اسلامی در پالایش شکار شده های چرب و شیرین دنیا و خواص بی بصیرت و تصویر روشنی در دلدادگی و جان نثاری امت در تعمیق میثاق خون با ولایت و روز فروپاشی عمارت شیطانی خیال پردازان توهم زده بسان درهم پیچیده شدن لانه های عنکبوتی هتاکان به حریم مقدس سرمایه های بشریت است که تحلیل و تبیین دستاوردهای این یوم الله، موجب بسط آگاهی و نورانیت افکار عمومی و بهجت اندیشه های پویای جوانان متعهد و غیرتمند در آسیب شناسی و شناخت ترفندهای نرم نظام سلطه و در مآل مصونیت بخشی اجتماعی می شود که تحکیم و تعمیق مودت دولت – امت در اجرای ستایش برانگیز بزرگ ترین تحول اقتصادی ایران اسلامی، ترجمان دستاورد بزرگ ۹ دی و اثبات وفاداری بصیرانه عموم ملت ایران به نظام مقدس­شان و ولایت آسمانی ولی فقیه شان ، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی می باشد.
۹ دی ماه ۸۸ ، تجلی دینداری و عشق ورزی ملت ایران به اهل بیت عصمت و طهارت صلوات الله علیهم اجمعین و عزم جدی و خلل ناپذیر این ملت در تحقق جامعه مهدوی برای ظهور حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز یأس و شکست دشمنان و عمله و اکره­های صهیونیست­ها و امپریالیست هاست که برای همیشه انقلاب، عامل هوشیاری و حفظ بصیرت برای نسل ها در همه عصرها خواهد شد.
با گرامی­داشت این یوم الله، باید به سران فتنه اعلام داشت که تحت هیچ شرایطی قادر به رهایی از پیامدهای خیانت و جنایت خود نمی باشند هر چند که آستان تحمل و سعه صدر نظام مقدس اسلامی بلند و تنبه آفرین باشد. آنان خسرالدنیا و الآخرتند و به زودی در دادگاه انقلاب اسلامی باید پاسخگوی کارنامه سیاه خود باشند، ضمن آنکه جنازه عفن آنها ماه­هاست براساس حکم افکار عمومی، مجوز دفن را دریافت داشته است. وسیعلم الذین ظلموا...