اخبار

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز در سی و نهمین نشست شورا :

در مبارزه فرهنگی با دشمن جهاد فرهنگی ، اجتماعی و فکری وظیفه شورای فرهنگ عمومی است و ملاک و میزان ما در تصمیم گیری های فرهنگی فرمایشات مقام معظم رهبری است.

در مبارزه فرهنگی با دشمن جهاد فرهنگی ، اجتماعی و فکری وظیفه شورای فرهنگ عمومی است و ملاک و میزان ما در تصمیم گیری های فرهنگی فرمایشات مقام معظم رهبری است.

نشست 39 شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز در روز دوشنبه 1399/02/29 برگزار گردید .

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی امام جمعه شهر الوند در ابتدا در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مجازی با دانشجویان سخنانی بیان داشت.

وی ادامه داد: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی است و استفاده از ظرفیت های معنوی باید در اولویت های مدیران و مسؤولین قرار گیرد و در مبارزه فرهنگی با دشمن جهاد فرهنگی ، اجتماعی و فکری وظیفه شورای فرهنگ عمومی است و ملاک و میزان ما در تصمیم گیری های فرهنگی فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: در آغاز بیماری منحوس کرونا دشمن از تمام ابزار ها برای ضربه زدن فرهنگی استفاده کرد و عنوان داشت که بیماری از قم شروع شد یا دعا و توسل و مساجد را زیر سوال بردند .

امام جمعه شهر الوند ادامه داد: مردم ما در جهاد فرهنگی و اجتماعی سرآمد کشورها هستند . همانطور که در سالهای گذشته در بحران سیل و زلزله دیدیم ، در مورد بیماری کرونا نیز مردم پای کار آمدند و فعالیت های جهادی در این زمینه به فرمایش مقام معظم رهبری شگفت انگیز بود . ایجاد قرارگاههای مساوات و کمک مومنانه مصداق بارز این فعالیتهای جهادی است. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز در خصوص بحث عفاف و حجاب تاکید داشت که باید جلسات مرتب برگزار شود ؛ چرا که وضعیت عفاف و حجاب جامعه راضی کننده نیست .

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید