اخبار

حجه الاسلام والمسلمین تقوی در شصت ونهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی:

در محرم حسینیه ای به وسعت ایران ، به سوگ سالار شهیدان نشست

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران، شصت ونهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران با حضور حجه الاسلام والمسلمین تقوی رییس شورای هماهنگی تبلیغات و شورای فرهنگ عمومی کشور، چاووشی معاون سیاسی ،انتظامی استانداری تهران ، برزین ضرغامی دبیر شورای فرهنگی عمومی و سایر اعضا به میزبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرتهران در محل این اداره کل تشکیل جلسه داد.

در ابتدای جلسه حجه الاسلام و المسلمین تقوی با ارزیابی مراسم های عزاداری در ایام دهه اول محرم و تشکر از حضور گسترده مردم اظهار داشت: در ایام سوگواری حضرت سیدالشهداءعلیه السلام تمام ایران یکپارچه سوگوار می شودو این یکی از بزرگترین سرمایه های ایران اسلامی می باشد.

وی افزود: همزمان با اربعین، بزرگترین راهپیمایی مسلمانان در ایران، نجف، کربلا و انشالله در سایر  کشورها نیز اتفاق خواهد افتاد .

درادامه جلسه چاووشی معاون استاندار تهران درخصوص جایگاه و اهمیت شورای فرهنگ عمومی مطالبی را بیان کرد و خواستار تشکیل کارگروه های پژوهشی برای پیدا کردن را ه حل مناسب و به موقع برای آسیب های اجتماعی که در جامعه شاهد آن هستیم، شد.

لازم به ذکراست در این جلسه گزارشی از عملکرد  اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس نیز ارایه شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید